Sea-Logistics

ul.Słowikowa 13, 81-198 Suchy Dwór, Poland
tel. +48 58 781 77 77, fax +48 58 781 55 55

Spółka została założona w 1990 r., natomiast od 2002 r. kiedy jej 100% udziałów zostało zakupione przez obecnych właścicieli, rozpoczął się nowy etap funkcjonowania Sea-Logistics. Od początku swojej działalności firma z roku na rok bardzo dynamicznie się rozwijała, czego odbiciem są stale rosnące przyrosty obrotów w porównaniu do każdego poprzedniego roku, rozszerzający się zakres usług, zwiększające się z początkowo 2 do obecnie 10 osób zatrudnienie, jak i przeniesienie w 2010 r. siedziby firmy do własnego obiektu w Suchym Dworze tuż za Gdynią.

Od samego początku firma zdobywała przewagę konkurencyjną i uznanie partnerów pełnym zaangażowaniem i poświęceniem jej pracowników, którzy traktowali każdą, nawet najmniejszą przesyłkę jak własną, troszcząc się o zapewnienie jak najszybszego, najbezpieczniejszego i najbardziej korzystnego cenowo sposobu jej przemieszczenia od drzwi nadawcy aż do finalnego odbiorcy. Wraz z rozwojem firmy nasze standardy jakościowe dzięki stale zdobywanym doświadczeniom ulegają konsekwentnej poprawie, stanowiąc jeden z najistotniejszych aspektów naszego funkcjonowania.

Zdajemy sobie w pełni sprawę, że nie tylko sprzedanie swoich produktów przez naszych Klientów, ale również terminowa i pozbawiona błędów dostawa, kreują kompleksową ocenę ich firmy w oczach ich kontrahentów. Tym samym wszystkie nasze działania i usługi podporządkowujemy realizacji założenia, aby maksymalizować satysfakcję (w tym zwłaszcza finansową) naszych Klientów korzystających z usług Sea-Logistics.

Partnerzy

  • logo oclusa
  • logo colotrans
  • logo nortrop
  • logo easy fresh